חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

בניית אתרים

בניית אתרים

סאייט נט מומחית בבניית אתרים מכל הסוגים ברמה איכותית גבוהה, אתרים תדמיתיים, אתרים מסחריים ואתרים עם מערכות ניהול תוכן מהבית.

אנו מלווים את כל תהליך הבנייה כולל רכישת דומיין עבור הלקוח, איחסון האתר, אפיון האתר לפני תחילת הבנייה ואחרי, עיצוב האתר וקידומו ברשת האינטרנט במידה והלקוח מעונין.

חשוב לציין שקידום אתר ושיווקו מחייב עיסקה נפרדת מבניית האתר.

בניית אתר אינטרנט מצריכה חשיבה רבה לפני בנייתו ובתהליך הבניה, בניה נכונה ותקינה מבחינת קוד אתר ומבנה האתר ידרגו את האתר ברמה גבוה מה שנותן יתרון רב במידה ורוצים לסגור על קידום אתר בגוגל ובמנועי חיפוש.

 

בניית אתרי תדמית בניית חנויות וירטואליות בניית אתרי פלאש 

גם אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט שימקסם את הפעילות השיווקית-מסחרית שלכם? גם אתם מתכננים להוביל מהלכי פרסום, שיווק וקידום באמצעות אתר אינטרנט שאי אפשר להתעלם ממנו? אתם נמצאים במקום הנכון...

אנחנו ב-"סאייט-נט" מתמחים בתכנון וביצוע של  בניית אתרים מכל סוג ולכל מטרה. אנחנו ב-"סאייט-נט" מתמחים ב"פיצוח" אפיון קהל היעד של האתר שלכם, ובהתאמת כל התכנים השיווקים והאמצעים הטכניים באתר לאותו קהל היעד.

אנחנו ב-"סאייט-נט" מעמידים לרשותכם הליך בניית אתרים ברמה המקצועית ביותר בתחום, החל משלבי תכנון ופיתוח האתר, דרך שלבי התאמת האתר לצרכי קידום ברשת ולצרכי השגת המטרות השיווקיות שלכם, ועד לתחזוקת האתר לאורך כל הדרך.

בניית אתרים מעוררי השראה

כיום, במרחב הוירטואלי בו פועלים אינספור עסקים מכל הסוגים ומכל התחומים, אתר האינטרנט שלכם חייב להיות אטרקטיבי, רלוונטי ופונקציונאלי, וזאת על מנת להוביל אליו תנועת גולשים כמותית ואיכותית כאחד. אנחנו ב-"סאייט- נט" פיתחנו עבורכם שיטה ייחודית לצרכי בניית אתרים מעוררי השראה. שיטה זו מבוססת על מספר אלמנטים מקצועיים הכוללים בין היתר:

  • היכרות מעמיקה עם צרכי ומטרות האתר בשלבי אפיון האתר
  • פיתוח מודולים טכנולוגיים ייחודיים לאתר
  • הענקת פתרונות תוכן יצירתיים לכל עמודי האתר
  • פיתוח שפת קוד המותאמת לצרכי הקידום המודרניים

ועוד.

כמו כן, הליך בניית אתרים באמצעות שיטת "סאייט-נט" מאפשר לכם ליהנות משירות כולל (360 מעלות) במקום אחד, החל מאפיון האתר, דרך פיתוח האתר ועד לרכישת דומיין ושטחי אחסון ברשת. בכל הליך בניית אתרים המבוצע על ידינו, אנו מקפידים להקיף אותך באנשי המקצוע הטובים ביותר, בין אם מדובר באנשי קידום ותוכן, בין אם מדובר באנשי עיצוב אתרים ובין אם מדובר במתכנתים ומפתחי האתרים הטובים ביותר בתחומם.

הסביבה היצירתית שלנו ב-"סאייט-נט", מספקת לכל אחד ואחת מלקחותינו מגוון נרחב של פתרונות אינטרנט מתקדמים, ומאפשרת לכל אחד ואחת מהם ליהנות מאתר אינטרנט פונקציונאלי ורלוונטי!

בין אתרי האינטרנט השונים שאנו מפתחים תמצאו: אתרי תדמית, אתרי מסחר מקוון, אתרי אינטרנט המבוססים על מערכות ניהול תוכן מתקדמות ועוד. זה הזמן לגלות מקרוב את כל היתרונות המקצועיים של הליך בניית אתרים מעוררי השראה.