חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים על ידי צוות מומחים שיתאים בדיוק את העיצוב לפי צרכיך.. עיצוב אתרים עם גרפיקאיים מהשורה הראשונה

 

מעוניינים לשפר את החזות הויזואלית באתר האינטרנט שברשותכם? מעוניינים ליהנות מאתר מקצועי המשלב עיצוב שאי אפשר להתעלם ממנו? הגעתם למקום הנכון!

אנחנו ב-"סאייט נט" מתמחים בביצוע הליכי עיצוב אתרים מכל סוג ולכל מטרה. עיצוב אתרים באמצעות "סאייט-נט", יאפשר גם לכם ליהנות מאתרי אינטרנט בעלי בולטות מיתוגית המייצרת עניין בקרב גולשי הרשת. אנחנו ב-"סאייט-נט" דוגלים במתן שירות מקצועי וכולל, ולכן כל הליכי העיצוב שלנו מתבצעים בהתאם לתכנות האתר, אפיון האתר, הכרת קהלי היעד הפוטנציאלים של האתר, הכרת צרכי ודרישות הלקוח, ומעל הכול, התאמת עיצוב האתר לצרכי הקידום העתידיים של האתר ברשת.

פשוט, מבריק וקולע!

עיצוב אתרים בשיטת "סאייט-נט" הינו הליך מקצועי המתמקד במספר היבטים פונקציונאליים הכוללים בין היתר:

  • היכרות מלאה של צרכי הלקוח ומטרות האתר
  • היכרות מעמיקה של הרגלי הגלישה בקרב הלקוחות הפוטנציאליים של האתר
  • היכרות מעמיקה עם הפעילות הרשתית של המתחרים הישירים שלכם
  • חשיבה יצירתית
  • עיצוב ממשקי תפעול נוחים
  • ועוד.

כל הליך עיצוב אתרים המיושם על ידי "סאייט-נט" זוכה לקבל מאיתנו את מלוא תשומת הלב היצירתית והמקצועית כאחד. אנחנו ב-"סאייט-נט" מאמינים שרק אתרים בעלי עיצוב מרשים ופונקציונאלי כאחד יכולים להפוך את האתר המיועד למוביל בתחומו ברשת.

מכיוון שאנחנו ב-"סאייט-נט" מתמחים בכל הקשור לבניית אתרים וקידום אתרים, כל הליך עיצוב אתרים המתבצע על ידינו זוכה ליהנות מהתייחסות מקצועית הקשורה גם לתחומי הפיתוח והקידום של האתר. על פי מחקרים המתבצעים בתחום הרגלי הגלישה של כולנו, עולה כי, כל גולש מקדיש בממוצע בין 7 ל-10 שניות גלישה לכל אתר חדש אליו הוא נחשף. אחד ההיבטים הראשונים שהגולש "סורק" בעיניו מתקשר לאופן עיצוב האתר. אנחנו ב-"סאייט-נט" פועלים במלוא היצירתיות על מנת לגרום לכל גולש וגולשת, להמשיך לבצע פעולות באתר שלכם גם מעבר לצפייה הראשונית בו.

עיצוב אתרים באמצעות "סאייט-נט" מתבצע על ידי מחלקת קריאייטיב מקצועית הכוללת בין היתר: אנשי תוכן מהשורה הראשונה, מעצבי אינטרנט מובילים, צוותי פיתוח אתרים ועוד. החשיבה המקורית והיצירתית שלנו הן הסיבות ההופכות כל אתר המבוצע על ידינו לאתר פשוט, מבריק וקולע!