חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

פרסום בידיעות הדרום

פרסום בידיעות הדרום הינו הפרסום המשתלם ביותר נוכח היותו משתייך לקבוצה הגדולה ביותר במדינת ישראל. פרסום בידיעות הדרום הינו עיתון מבית ידיעות אחרונות המופץ באזור הדרום ובא לתת מענה לכל תושבי הסביבה באופן פרטני. זקוקים למידע נוסף? להלן מענה על שאלות פרטניות בנושאי פרסום.

 

שאלה: כיצד בא לידי ביטוי פרסום בידיעות דרום?

פרסום בידיעות הדרום מופץ באופן ייחודי באזור הדרום. מדובר למעשה באזורים כגון קריית גת, שדרות, דימונה וכל הסביבה הדרומית. העיתון מופץ לכל מנויי ידיעות אחרונות הארצי והוא מופיע כמהדורת סוף שבוע גם בנקודות הפצה רגילות ומוכרות לכולם.

 

שאלה: ממה מורכב ידיעות דרום?

עיתון ידיעות דרום מביא מורכבות של כתבות, נושאי תחקיר גדולים, נקודות קבועות ומדורים של כותבים מהשורה הראשונה. התוכן מדבר אל כל שכבות אכלוסיה ובפרט לאכלוסיה הפשוטה או המתקשה, כך למעשה, ידיעות ובפרט

פרסום בידיעות הדרום, מגיע לכל בית שני באזורי הדרום. 

 

שאלה: מיהו קהל היעד של העיתון?

קהל היעד של עיתון זה הינו קהל אשר אינו מביא מצבי חוסר וודאות, הוא למעשה מגיע על מנת להוציא את הרכישה לפועל. מדובר בקהל בוגר ומכאן, שהפרסום פרקטי ומיושם עבורו

בצורה הפשוטה ביותר.

 

שאלה: מה מפרסם העיתון?

העיתון מפרסם את כל התחומים אשר מפרסם העיתון הגדול והמוכר, רק בצורה פרטנית יותר. דהיינו, נושאים הקרובים לליבו וצרכיו של הצרכן הדרומי האולטימטיבי. מדברים למעשה על חשמל, מזגנים, צרכנות מזון, לבוש, הנעלה ואפילו מחירי מבצע בלתי נתפסים. 

 

שאלה: מהם יתרונות הפרסום בעיתון?

יתרונותיו של העיתון המקומי, הינם פרסום יעיל ביותר. קהל היעד כמו ממוקד ומכאן שיכולות הפרסום בעיתון, בעלות צפי להצלחה ולמיתוג המוצר בקלות יתרה.

 

שאלה: מה עלות הפרסום בפועל?

עלות הפרסום משתנה מתקציב כזה לאחר ומאידך מאיכויות כתבה כאלה ואחרות. הכול בהתאם לתקציב האישי אותו תקציבו לעצמכם. נוכח התקציב, יהיה ניתן לצור מערך פרסומי ורק לאחר ששני הצדדים יגלו עניין, תוצא התוכנית לפועל.

 

זקוקים למתג את בית העסק למקום הראוי ביותר? את נעלי הפלא החדשות, ראוי לפרסם במקומון הנמכר ביותר באזור הדרום, קוראים לזה מקומון ידיעות הדרום.