חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

שיווק אתר של פינוי דירה

 

שלב ראשון- ציון השירות המוצע

 

כאשר אתם משווקים אתרים של חברות המתעסקות בפינוי דירות חשוב לציין בצורה מפורשת את השירותים שהחברה מציעה ללקוח. גם בתחום של פינוי של דירות החברות מציעות שלל שירותים ויש חברות המציעות רק פינוי של הדירה, אחרות מציעות פינוי והובלה, חברות אחרות בשוק מציעות פינוי של דירה כולל ניקיון של הדירה ואף שיפוצים ותיקונים בבית אותו מפנים. כמו כן ישנן חברות המתמחות בפינוי דירות של אגרנים כפייתיים או בפינוי דירות המצריך שימוש במנופים או ציוד מורכב ומיוחד. לכן, חשוב מאוד לציין את השירותים במפורש ובצורה ברורה כך שהלקוח יוכל להחליט האם השירות שהחברה שלכם מציעה הוא השירות המתאים עבורו.

 

שלב שני- עיצוב האתר

 

לאחר שהצבעתם על כל השירותים שהחברה שלכם מציעה ללקוח בתחום של פינוי דירה עליכם לעצב את האתר בצורה שיהיה נגיש ונוח. ככל שהאתר יהיה יותר אטרקטיבי ונוח למשתמש כך הגולשים יישארו בו זמן רב יותר ויהיה סיכוי רב יותר שירכשו מכם את השירות הנדון. התחרות היום בין החברות השונות היא רבה ולכן לעיצוב אטרקטיבי וכזה המותאם לשירות אותו אתם מציעים יש חשיבות גדולה.

 

שלב שלישי- הדגשת היתרונות של החברה

 

כאשר מדובר בחברה המתעסקת בתחום של פינוי והובלה של דירות יש חשיבות למספר פרמטרים שאותם אתם צריכים להדגיש באתר של החברה. כאשר מזמינים חברה למטרה של פינוי דירה הדבר החשוב ביותר ללקוח הוא שהחברה תהייה אמינה, שתבצע את המלאכה בצורה מיומנת ומהירה ושלא יגרם נזק לחפצים בזמן האריזה או ההובלה. חשבו על זה שהלקוח מפקיד בידי הצוות של החברה את כל הרכוש שלו, כאשר בין כלל הרכוש יש רכוש שערכו הכספי יקר וכזה שערכו הסנטימנטאלי גבוה מאוד. אי לכך, כאשר אתם מפרסמים את החברה שלכם הדגישו את הוותק שיש לחברה, שנת הקמתה, הניסיון של הצוות לאורך השנים, והציוד המתקדם בו אתם משתמשים על מנת לבצע את העבודה בצורה היעילה, הבטוחה והמהירה ביותר. האנשים הנכנסים לאתר רוצים לדעת שיש גב לחברה ושיש מישהו לסמוך עליו. השקיעו במלל ובעיצוב של האתר היות וזה כרטיס הביקור שלכם למשיכת לקוחות ויצירת קשרים ועסקים עתידיים.