חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

קידום על שום מה ולמה?

 

עד לשנות ה 90 של המאה העשרים האינטרנט לא היה נפוץ בקרב הצרכנים הפרטיים, אך החל מעשור זה ואילך, האינטרנט הלך והתרחב והשפיע בצורה עמוקה על התרבות המערבית. אתרי האינטרנט הפכו לעניין כה שגור ויומיומי, ולעיתים אף נחוץ והכרחי, שבעת כתיבת הביטוי שיווק באינטרנט במנוע החיפוש גוגל, תקבלו מעל למיליון תוצאות!

 

מהו  קידום אתרים, ולמי הוא נועד?

קידום אתרים נועד לקדם כל עסק / מותג באשר הוא, אשר יש לו אתר אינטרנט פעיל, והוא מעוניין שיעלה בתוצאות מנועי החיפוש בצורה אפקטיבית יותר. המטרה היא למשוך לקוחות פוטנציאליים לאתר, על מנת שאלה יבצעו הזמנות, או לחילופין, יכנסו לתודעת הלקוח כאופציה עתידית. על כן, מטרת קידום האתרים, היא לגרום לאתר להופיע במקומות הראשונים של תוצאות מנועי החיפוש, בהקלדת ביטוי המפתח הקריטי לעסק/ מותג, כיוון שמחקרים גילו שמרבית הלקוחות אינם מגיעים כלל לתוצאות אשר מעבר לעמוד הראשון או השני.  

 

כיצד מתבצע קידום אתרים אפקטיבי ?

כיום ניתן להשתמש במגוון שיטות שונות למטרה זו, כגון: ניתוח השוק שבו פועל העסק, הגדרת קהל היעד המבוקש הספציפי (למשל: אימהות לתינוקות מגיל לידה ועד שנה ), הגדרת ביטויי המפתח שמייצגים בצורה הטובה ביותר את בית העסק המדובר, ולבסוף החדרת המוצר/ בית העסק/ המותג, אל תוך אתרי תוכן רבים ככל האפשר, עם קישור לאתר עצמו. חברות רבות מציעות כיום, כחלק מהשירות, ביצוע סטטיסטיקות על מנת לעקוב אחר שיעור ההצלחה של התהליך.

 

כיצד עושים זאת הלכה למעשה?

כיוון שבדף התוצאות הראשון במנועי החיפוש יש מקום אך ורק לעשר תוצאות, יש חשיבות רבה להצלחת קידום האתר. אחת הדרכים העיקריות לעשות זאת הינה כתיבת מאמרים  בעלי תוכן ועניין, אשר יעלו את ההסתברות של המבקר באתר להישאר ולקרוא אודות נושאים שבעטיין נכנס מלכתחילה. חשוב לחדש ולרענן את התוכן המופיע באתר, על מנת שלמבקר תהיה סיבה להיכנס שוב ושוב !

 

כיצד כתיבת מאמרים תורמת ?

דרך נוספת לעשות שימוש בכתיבת תוכן הינה לאו דווקא בתוך האתר עצמו של בית העסק, אלא בכמה שיותר פרסומים באתרים אחרים בעלי תוכן רלוונטי דומה.
כלומר, פרסום מאמרי תוכן באתרים שונים, ובתוכם קישור לאתר של בית העסק, זהו צעד שעשוי להוביל לעלייה מאסיבית של מבקרים פוטנציאלים באתר, וכן למתן ערך מוסף וייחודי לאתר המעוניין בקידום, חשוב כל דבר לעשות בשיקול דעת ולא בהגזמה, טיפ שלנו, לאלה המעוניינים ללמוד אנגלית לחצו להרשם בברייט אינגליש אחד מבתי הספר הטובים ללימוד אנגלית