חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

לפני שפונים למומחה

כיום ניתן למצוא לא מעט חברות פרטיות מעל לדפי האינטרנט המציעות שירות קידום אתרים בתשלום, ומבטיחות לגרום לאתר שלכם לככב בראש תוצאות מנועי החיפוש.  לא מעט מרכיבים הפכו שמישים כדי לקדם אתר בצורה טובה, כמו למשל כתיבת מאמרים מקצועיים בידי מומחים, אסטרטגיות שיווק מתוחכמות ועוד.  

הנה חמישה טיפים מקצועיים שיסייעו לכם לדעת כמה דברים חשובים בנושא, לפני שאתם ממהרים לשלוף את האשראי לטובת חברה חיצונית.

מה באמת צריך לקדם?

מרבית הגולשים בעולם, משתמשים במנוע חיפוש אינטרנטי ככלי ראשוני לאיתור תכנים.  יצירת אתר טוב כבר אינה מספקת, שכן בלי מיקום נוח אצל המנוע השמיש ביותר- "גוגל", רב הסיכוי שכמות הכניסות לאתר תהיה נמוכה.  לכן, מקומו של המונח שיווק באינטרנט, מתחיל קודם כל בתעדוף האתר שלכם לפני אתרים אחרים אצל מנועי החיפוש.  אתר בדירוג גבוה במנוע החיפוש, הוא אתר פעיל יותר ולכן נתפס לעיתים גם כאמין יותר.

קישורים ו\או קשרים

 

דרך נוספת, היא לגרום למנוע החיפוש "להקפיץ" את אתרכם, על ידי הגדלת כמות הקישורים אליו באתרים אחרים. ככל שמספר הקישורים לאתר שלכם יהיה גבוה יותר במקומות נוספים, כך האתר ייתפש כפופולארי בעיני מנוע החיפוש והמדרג שלו יעלה בהתאמה.

לכן יש לפתח מערכת קשרים אינטרנטית טובה עם בעלי אתרים שתבוא לידי ביטוי בריבוי קישורים. לרוב, יצירת קישור באתר אינטרנט נעשית באמצעות החלפה הדדית של קישורים בין אתר אחד למשנהו.

 

מילה טובה

לעיתים, מה שנראה לנו כפרט שולי עשוי להתגלות כמהותי ביותר.  כך למשל בחירת מילת חיפוש או ביטוי שישמשו למציאת אתרכם, היא קריטית בתחום קידום אתרים.  יש לחשוב היטב אילו מילים או ביטויים יובילו את מנועי החיפוש לאתר שלכם, מה שמצריך לא מעט תחכום וקצת חשיבה שיווקית.

יש לזכור כי כל מילה בוודאי משומשת בחיפושים אחרים על ידי גולשים באופן שכיח יותר ממה שנדמה לנו, בגלל היקף הנגישות האינטרנטית הכלל עולמית.   

 

האותיות הגדולות

חשוב שהתוכן שמוצג באתר שלכם, יהיה נגיש וקריא לכל דורש וגולש.  יש לכוון אותו לקהל היעד הרצוי לכם, ולוודא כי ההסברים לגבי כל נדבך באתר יהיו ברורים, כתיבת מאמרים בנושאים הרלוונטיים תהיה מקצועית אך פשוטה וברורה לקריאה.  טיפ נוסף הוא שמירה על שילוב מושלם בין אסתטיקה יפה ונעימה באתר, לבין תוכן מועיל וקריא.  כל אלו, יקלו על גולשים ויותר חשוב מכך- על מנועי החיפוש, לראות באתר שלכם מקום ששווה להיכנס אליו.