חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

איך לנצל את המחשב

 

כיום כמעט בכל בית יש מחשב. חוץ מלנצל אותו לצרכים הפרטיים שלנו או לצרכי עבודה אפשר להשתמש בו ככלי עזר לאחסון מידע, פעילויות אינטראקטיביות, ובנוסף אפשר לנצל אותו ליצירת מתנה לחבר הדרך הממוחשבת היא לא פעם בחירה טובה כשאנחנו בלחץ של זמן או כסף, כדי ליצור משהו מקורי משלנו.  להלן מדריך קצר איך ליצור מתנה מקורית באמצעות עכבר. 

הצגה טובה

אולי חלקכם משתמשים ועובדים באופן קבוע עם תוכנות מחשב מסוימות, לכן יצירת מתנה לחבר בדרך הממוחשבת תהיה עבורכם קלה.  קחו למשל מצגת "פאוור פוינט" פשוטה להכנה, שתכיל סיפור מסגרת משעשע על החבר שיש לו יום הולדת, וברקע מוסיקה ותמונות נוספות.  מספר העמודים במצגת תלוי בכם, לפי כמות החומרים והטקסט.  רצוי בנוסף להשתמש בצבעים ובאפקטים.

 

קול מן העבר

כיום, יש הרבה אתרי אינטרנט פופולאריים שמציעים את האפשרות להעלות אלבומי תמונות שלמים לרשת, נוסף על האופציה מן הרשתות החברתיות.  לכן אפשרות נוספת אם אתם צריכים מתנה לחבר, היא לאסוף כמה עשרות תמונות שלו מעברו, להעלות אותם לרשת, עם הערות מצחיקות בכל תמונה.  כשרואים אלבום תמונות מרוכז במקום תמונות מופרדות, יש יותר ערך סנטימנלי לעבר.

מוסיקה כובשת

 

הכינו לחבר שלכם מלאי שירים של לפחות 100 שירים הכי אהובים עליו.  תוכלו להעתיק את השירים לדיסק און קי, או לשלוח את זה בקובץ אחד עם ברכת יום הולדת שמח.  בעידן הטלפונים הסלולאריים החכמים, אפשר להעביר את המוסיקה לנגן שנמצא בטלפון וכך לקבל אותה זמינה.  מובן שתצטרכו לעשות בדיקה מקדימה לוודא שהמוסיקה שבחרתם תואמת את הטעם של החבר.

 

סרטון יוטיוב

ברכות מחברים אחרים יכולים לשמח מאוד, בייחוד כשהיום קל יותר להעלות סרטונים מצולמים באמצעות "יוטיוב".  הכינו לחברכם סרטון המרכיב ברכות מכל החברים המשותפים שלכם.  תוכלו לערוך את הסרטון לפני שתעלו אותו אונליין, להוסיף אנימציה, כיתוביות ועוד.  הפתיעו אותו באמצעות שליחת קישור לכתובת האי-מייל שלו. אופציה נוספת למתנה יכולה להיות שליחת מתנה היישר לכתובת המייל- כמו שובר מיוחד עם כרטיס ברכה לרכישת מוצרים אונליין.