חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

פרסום בידיעות חיפה

ידיעות חיפה, הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות שמופץ באזור חיפה, והסביבה. העיתון פונה לקהל הרחב ולכל שכבות הגיל השונות. העיתון כולל כתבות שונות על העיר חיפה המלצות לבילוי חיי לילה, מדורי רכילות על הסלבריטאים של לחיפה ועוד. יש אזורים שונים באזור חיפה בהם מופץ העיתון ידיעות חיפה והאזורים הם: נשר, תל חנן, יוקנעם, טירת הכרמל ועוד. העיתון ידיעות חיפה, נמצא בבעלות משותפת של ידיעות אחרונות. ידיעות חיפה, נחשב לאחד העיתונים המובילים ביותר, הוא מופץ כל שבוע ויש בו בין 92 ל-160 עמודים. פרסום בידיעות חיפה הוא יעיל, המהדורה של עיתון זה, מופצת בכמות גדולה מאוד ולכן יש לעיתון זה הרבה מאוד קוראים שגם הפרסום יוכל לעניין אותם.

 

מדוע הפרסום בידיעות חיפה הוא כדאי?

 

פרסום בידיעות חיפה הינו מגוון וניתן להתאמה על פי התקציב של כל אחד. הפרסום במהדורת סוף השבוע הוא כדאי היות והמהדורה בסוף השבוע היא כדאית מאוד, היות ולהרבה קוראים יש יותר זמן לעלעל בעיתון זה בסוף השבוע. ניתן לבצע

 

פרסום בידיעות חיפה

 

כמו פרסום מכירתי ופרסום תדמיתי. יש לציין כי לעיתון ידיעות חיפה יש מדורים רבים ומגוונים כמו : פוליטיקה, ספורט, תרבות, ידיעות מקומיות, וכן מודעות של נדל"ן ורכב. החשיפה של פרסום בידיעות חיפה היא באזורים נקודתיים ולכן הפרסום בו הוא מאוד יעיל.

 

גם פרסום בידיעות חיפה וגם באינטרנט?

 

ביחס לפרסום בכל מיני כלי פרסום כמו: שלטי חוצות, עיתונים, רדיו, וטלוויזיה, הפרסום באינטרנט הוא הכי זול. לאלה המפרסמים בעיתון ידיעות חיפה, יאפשר רווח מהפרסום שהוא נחשב לאחד הפרסומים הזולים ביותר. מי שבאמת מעוניין לחשוף את העסק שלו בפני תושבי חיפה, יוכל לפרסם במקומון "ידיעות חיפה", עיתון זה, יחשוף את המודעה בפני תושבי העיר והם יוכלו עד מהרה להצטרף לקהל הלקוחות שלכם. עיתון ידיעות חיפה מצורף חינם לעיתון ידיעות אחרונות.

 

עובדה זו, הופכת אותו לעיתון הנפוץ ביותר במדינה. מודעות המתפרסמות בעיתון ידיעות חיפה, מתפרסמות גם חינם באינטרנט. הרבה אנשים בארץ מעדיפים לקרוא את המקומונים כי הם מוצאים בהם יותר עניין על כתבות רלוונטיות הקשורות לאזור או לעיר מגוריהם.