חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

קידום תקליטנים

קידום תקליטנים

 

איך לקדם תקליטנים? שאלה טובה, קבלו מאמר שיכול לעזור לקדם תקליטן טוב.

ראשית ההפניה בתוך המאמר צריכה להוביל למקום טוב, ראו דוגמה

 

המידע שיוביל אתכם לתקליטנים מנצחים

 

 

ים של תקליטנים בענף המוסיקה. תקליטנים השייכים לחברות,

תקליטנים

העובדים באופן פרטי, תקליטיני מועדונים, תקליטני מסיבות. מאיפה מתחילים? כיצד בוחרים? איך נדע כי בחרנו נכון? הכול בידיים שלכם. השקיעו זמן, עבדו מסודר וכך תגיעו לאירוע המושלם. תחילה חשבו, מה אתם רוצים. תקליטן, להקה, שילוב של שניהם? בחרו בהתאם לתקציב שלכם. מה שייקבע אם האורחים ואתם תיהנו מהערב הוא לא עוד להקה או עוד זמר. מה שתקבע, היא המוסיקה שתתנגן. מוסיקה, שתהיה לטעמם של האורחים.

 

הגדירו מהו סגנון המוסיקה המועדף עליכם

 

בשנים האחרונות רואים יותר ויותר אירועים, בהם אופי המוסיקה הוא די דומה וסטנדרטי. מוסיקת רקע בקבלת פנים, מוסיקה קצבית בחלק העיקרי של הערב וכך הלאה. באם אתם רוצים סגנון מוסיקלי ייחודי לכם, או משהו קצת אחר, בחרו בתקליטן המסוגל לספק לכם את הדרישות. בכל מקרה, על מנת להתאים את המוסיקה לכל הקהלים מומלץ לגוון את הערב, במספר סגנונות מוסיקה שונים.

 

תאום ציפיות מלא מול התקליטן

 

אפיינו את האירוע מבחינה מוסיקלית והגדירו בפני התקליטן את הציפיות שלכם. באם אתם רוצים שרוב המוסיקה תהיה משנות ה- 80, עליכם לציין זאת, ולבחור שירים נבחרים מסגנון מוסיקה זה. באם חשוב לכם שלא תהיה מוסיקה מזרחית בכלל, ציינו גם זאת בפני התקליטן. אל תשאירו פינות פתוחות. על התקליטן לענות לכם על כל הציפיות והדרישות.

 

בקשו להבין מהו הציוד הטכני של התקליטן

 

אנשים רבים שוכרים שירות של תקליטן בלי להבין כלל, מהו הציוד שהוא מגיע אתו. כשמדובר במוסיקה, הציוד, נותן את הטון. רמקולים או הגברה באיכות נמוכה, יכולים להפיל אירוע. תקליטן שאינו עובד עם מערכת מחשוב ברמה גבוה, ייתכן ויתקל בבעיות. חשוב לוודא מהו המפרט הטכני של הציוד ושתהיה קיימת מערכת גיבוי במידה ומשהו לפתע לא יעבוד.

 

לא כל חתונה, חייבת גימיקים, ישנם מקרים, בהם תקליטנים, מציעים גימיקים ואטרקציות משלימות לאירוע. מעגלי מתופפים, רקדניות, להקה ועוד. במקרים רבים העלות של גימיקים אלו מאוד יקרה. אתם יכולים להוסיף גימיק אחד, או לוותר לגמרי.