חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

קידום אתר בוואי נט

קידום בוואי נט

 

Ynet, אחד הפורטלים החשובים והגדולים ביותר ברשת האינטרנט בישראל, הוא למעשה "גיליון אלקטרוני" מתקדם של גוף התקשורת המוביל במדינה מקבוצת "ידיעות אחרונות". בשנים האחרונות, כוחו של פורטל YNET הולך ומתעצם, וזאת בשל שינויים תקציביים המתקיימים בקרב כל המפרסמים הקטנים והגדולים במשק הישראלי, המכירים בכוחו העולה של שיווק וקידום אתרים באמצעות רשת האינטרנט בכלל, ובאמצעות YNET בפרט.

 

אנחנו ב-"סאייט-נט" מעניקים לכם פתרון כולל למגוון צרכי קידום אתרי ב-וואי נט, ואנו עושים זאת על פי היכרות מעמיקה עם אופי קהל הגולשים בפורטל, ועל פי היכרות עם כל המודולים השיווקים העומדים לרשותכם ב-YNET, החל מפרסום באנרים, דרך מכלול השירותים והכלים העומדים לרשותכם, ועד להזנת תכנים שיווקים כחלק מערכתי בפורטל.

 

קידום אתר ב-וואי נט, הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי צוות המומחים של "סאייט-נט" בתחומי השיווק והקידום השונים, המופעלים על ידי ברחבי רשת האינטרנט. כמו בכל הליך קידום אחר המיושם על ידינו, אנחנו ב-"סאייט-נט" מקפידים להכיר את כלל צרכי הלקוח, מטרות הקידום והשיווק, ומעל הכול, מקפידים לזהות את קהל הגולשים הרלוונטי לכם.

קידום אתר ב-וואי נט, כמו כל הליך קידום אחר אותו אנו מיישמים, הינו שירות מקצועי המאפשר לכם ליהנות מתוצאות מוכחות בשטח ומהגברת תנועת הגולשים ישירות מעמודי הפורטל אל עמודי האינטרנט שלכם!

 

YNET, הינו פורטל המורכב ממגוון נרחב של עולמות תוכן שונים, הממוקדים על פי הגדרות קהלי יעד. ערוצי תוכן אלו כוללים בין היתר: חדשות, ספורט, בידור, כלכלה, צרכנות, תיירות, חיי פנאי ועוד מגוון ערוצי תוכן. קידום אתר ב-וואי נט, מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל ערוצי התוכן הקיימים, ולקדם את האתר שלכם בקרב קהלי יעד שונים ומגוונים בעת ובעונה אחת.

שיטת "סאייט-נט" לצרכי קידום אתר ב-וואי נט, מבוססת על התאמת אידיאלית של צרכי הקידום לבין קהל הגולשים המגוון הממתין לכם בערוצי התוכן השונים של הפורטל. זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות השיווקיות של אמצעי קידום אתרי אינטרנט דרך YNET ,וזה הזמן ליהנות מכל היתרונות המקצועיים המוצעים לכם על ידי צוות המומחים של "סאייט נט" בתחומי הקידום השונים.