חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

קידום אתרים בנענע

קידום בנענע

סאייט נט עובדת בשיתוף עם מנועי חיפוש רבים, נענע הוא ללא ספק פורטל חשוב עם מספר כניסות גדול מאוד, באפשרותכם לקבל חבילת קידום בנענע בתוספת באנרים שללא ספק יוצרים כניסות לאתר וכן יוצרים כוח שיווקי גדול. 


"נענע" הינו אחד הפורטלים הוותיקים והגדולים ביותר ברחבי רשת האינטרנט הישראלית. פורטל זה נרכש בשנים האחרונות על ידי "ערוץ 10", מהלך שרק שיפר את איכותיות התוכן המוצעות לקהל הגולשים בעמודי הפורטל.

אנחנו ב-"סאייט-נט" מתמחים בביצוע הליכי קידום אתרים בנענע, וכל זאת במסגרת חשיבה יצירתית ומקצועיות לצרכי הקידום הכוללים של כל לקוח ולקוח שלנו. קידום אתרים בנענע מיושם על ידי צוות המומחים של "סאייט-נט" כחלק אינטגראלי ממהלכי קידום מורחבים ברשת האינטרנט, המאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות השיווקיים-מסחריים הממתינים לכל אחד ואחת מכם ברחבי הרשת.

קידום אתר בנענע המיושם על ידינו מכיל בתוכו מגוון נרחב של תשתיות שיווק וקידום בכל ערוצי התוכן השונים הממתינים לכם בפורטל-נענע. אנחנו ב-"סאייט-נט" לומדים להכיר מקרוב את כל צרכי השיווק והקידום של אתר הבית שלכם, ולאחר מכן אנו מבצעים התאמה בין צרכי הקידום לבין קהלי היעד השונים והמגוונים העושים שימוש בערוצי התוכן השונים בפורטל –נענע.

כמו כן, אנחנו ב-"סאייט-נט" מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של אפשרויות קידום ושיווק אתרים, המבוססים בחלקם על רכישת שטחי פרסום בפורטל נענע. במקרים אלו, אנו מתכננים עבורכם את הקמפיין, החל מבניית באנרים יצירתיים במיוחד, דרך רכישת המדיה במחירים מועדפים ועד ליצירת קישור לעמודי האינטרנט השונים או "עמודי נחיתה" שאנו בונים עבורכם לצורך הפעילות.

קידום אתר בנענע מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מחשיפה מרבית לקהל יעד ממוקד, אותו אנחנו ב-"סאייט-נט" דאגנו לאפיין בטרם ביצוע הליכי הקידום. אפיון קהל היעד מאפשר לנו למקד את המסרים השיווקיים שלכם ואת חשיפת האתר שלכם לקהל רלוונטי המעוניין לקבל מידע אודות המוצרים או השירותים המשווקים על ידיכם.

כחלק ממגוון פתרונות הקידום המוצעים לכם על ידי המומחים של "סאייט-נט", גם הליך קידום אתר בנענע מתבצע מתוך תכנון אסטרטגי וראייה מרחבית של כלל צרכי הקידום ברשת. זה הזמן להכיר מקרוב את כל היכולות המקצועית של "סאייט-נט" בתחומי הקידום השונים, זה הזמן ליהנות מכל הפתרונות היצירתיים והתכליתיים שלנו בתחומי הקידום השונים. צוותי החשיבה של "סאייט-נט" עומדים לרשותך בכל רגע נתון, וגם אתה מוזמן לגעת בהצלחה!