חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

 

עבור רבים מבעלי האתרים ברשת האינטרנט, קידום ממומן בגוגל נחשב לאחד מאפיקי הפרסום והחשיפה היעילים ביותר. אנחנו ב"סאייט-נט" מעמידים לרשותכם מגוון פתרונות בנושא קידום ממומן בגוגל לכל צורך ולכל מטרה, החל משלב ניתוח מילות המפתח לצרכי הפעלת קמפיין ממומן, דרך שכתוב מודעות טקסט מעוררות עניין, ועד לניהול הקמפיין הממומן שלכם בגוגל.

קידום ממומן בגוגל מבוסס על שיטת PPC (תשלום עבור הקלקה), והוא מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות שיווק, פרסום וחשיפה של המוצר או השירות המוצע על ידיכם. יתרונות אלו כוללים בין היתר: יכולות מיקוד קהלי היעד הרלוונטיים לכם (באמצעות מילות החיפוש), הגברת תנועת הגולשים לעמודי האינטרנט של האתר שלכם (באמצעות לחיצה על הקישור הממומן), תכנון תקציבי ידוע מראש ( הקישור הממומן בגוגל מאפשר לכם לתקצב מראש את עלויות הקמפיין).

קידום ממומן בשיטת "סאייט-נט"

אנחנו ב-"סאייט-נט" מתמחים בקידום אתרים בגוגל, לרבות, הפעלת הליכי קידום ממומן בגוגל. בשיטת "סאייט-נט" לצרכי קידום ממומן, אנו מעניקים לכם היצע נרחב של פתרונות המותאמים לצרכי הקידום השונים של כל אחד ואחת מכם.

הפתרונות היצירתיים שלנו כוללים בין היתר:

  • מחקר מילות מפתח דרכו אנו מבססים את שכתוב מודעות הטקסט
  • שכתוב מודעות טקסט מעוררת עניין (לרשותנו אנשי תוכן מנוסים)
  • התאמת קוד האתר לצרכי הקידום במנועי החיפוש
  • ניהול הקמפיין באמצעות ניתוח דו"חות סטטיסטיים
  • ניהול תקציבי של קמפיין מודעות ה-ADWORDAS
  • ועוד.

שירותי קידום ממומן בגוגל מוענקים לכם על ידי צוות "סאייט –נט" כשירות מקצועי במסגרת פעולות קידום ושיווק אתרים אותן אנו מבצעים עבור לקוחותינו, או לחילופין, במסגרת שירות המתמקד אך ורק בתפעול מודעות קישוריות ממומנות בגוגל.

הידע המקצועי המורחב שלנו בתחומי הקידום השונים בכלל, וההיכרות המעמיקה שלנו עם מנוע החיפוש של גוגל בפרט, הופכים כל קמפיין קידום ממומן שלנו להצלחה רשתית, וכתוצאה מכך, כל אחד ואחת מכם יכול באמצעות תקציב קטן (יחסית), להגדיל את היקף תנועת הגולשים לכיוון עמודי האינטרנט של האתר שברשותו.

זה הזמן לגלות מקרוב את שיטת "סאייט-נט" לקידום ממומן בגוגל, וליהנות ממילים המייצרות שינוי!