חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

שיווק באינטרנט

שיווק ברשת האינטרנט


סאייט נט מציעה מגוון חבילות שיווק באינטרנט.

1. קידום אתר בגוגל

2. קידום אתר בגוגל ושאר מנועי החיפוש...

3. קידום אתר בגוגל פלוס - קידום + באנרים בפורטלים הגדולים ביותר ynet נענע 10  ועוד ...   

4. חבילת קידום גוגל + יוטיוב + + 50 באנרים באתרים עם תנועה  

שיווק באינטרנט ובמנועי חיפוש

רשת האינטרנט היא יותר מהכול שילוב אופטימאלי של מספר אפיקי מדיה במקביל (עיתונות, רדיו, טלוויזיה, דיוור ישיר ועוד). על מנת לבצע מהלכי שיווק תכליתיים ברשת האינטרנט נדרשת הבנה מקסימאלית של עולם השיווק הישן והמסורתי בשילוב ידע שיווקי בסביבה טכנולוגית ומתקדמת..

אנחנו ב-"סאייט-נט" מתמחים בביצוע הליכי שיווק באינטרנט על פי כל כללי השיווק המסורתיים, ובמסגרת הבנה והיכרות מעמיקה עם כלל צרכי המדיה החדשנית הפועלת במרחב הוירטואלי. הליכי שיווק באינטרנט המבוצעים על ידינו נעשים במסגרת שילוב של מספר שיטות פרסום, שיווק וקידום אתרים.

בכל מהלך שיווקי אותנו אנו מייצרים עבור לקוחותינו, אנו מקפידים על יישום התיאוריות השיווקיות המסורתיות בשילוב חדשנות טכנולוגית מתקדמת.

רשת של הצלחות שיווקיות

פעולות שיווק באינטרנט המיושמות על ידי "סאייט-נט" כוללות בין היתר: פעולות קידום אורגני וקידום ממומן במנוע החיפוש המוביל –גוגל, קידום עסקים באמצעות הרשתות החברתיות (ופייסבוק בראשן), פיתוח אתרים על פי התאמה מדויקת לצרכי הקידום המודרניים, עיצוב אתרים מעוררי עניין, פיתוח פלטפורמות שיווקיות ברחבי הרשת, פיתוח אפליקציות סלולר, הטמעת תכנים שיווקיים באתרי אינטרנט, הנפקת דו"חות סטטיסטיים, תכנון מהלכי קידום אסטרטגיים ועוד.

שיווק באינטרנט הוא למעשה מכלול של פעולות מקצועיות אותן אנו מקפידים לתכנן, ליישם על פי התאמה מדויקת בין המסרים השיווקים שלכם לבין קהלי היעד הרלוונטיים לכם ברחבי הרשת. אנחנו ב-"סאייט-נט" מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם את כל בעלי המקצוע המנוסים ביותר בענף השיווק והקידום ברשת, החל מאנשי פיתוח ותכנות לצרכי בניית אתרים והתאמת שפת קוד, דרך אנשי קריאיטיב מעולם הכתיבה השיווקית ועיצוב אתרים ועד למומחי שיווק וקידום אתרים.

בשנתיים האחרונות, עם כניסת הטלפונים החכמים לעולמנו, אנחנו ב-"סאייט-נט" למדנו להכיר את כל צרכי הגלישה באמצעות הטלפון החכם, וגם בתחום זה ריכזנו עבורכם מספר יתרונות מקצועיים במהלך תכנון הליכי שיווק באינטרנט, בין אם הגלישה מתבצעת דרך המחשבים הניידים נייחים, בין אם היא מתבצעת באמצעות מכשירי הסלולר, ובין אם היא מתבצעת באמצעות טאלבטים.

זה הזמן להכיר מקרוב את כל יתרונות השיווק המוצעות לכם על ידינו, זה הזמן להצטרף למעגל לקוחותינו וליהנות מרשת של הצלחות שיווקיות!