חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס היא למעשה מערכת מתקדמת, המוענקת לבעלי אתרים מטעם ענקית החיפוש- גוגל. מטרת המערכת היא לאפשר לכל אחד ואחת מכם, בעלי האתרים,  לצפות במגוון נתונים סטטיסטיים אודות גולשים שביקרו באתרכם.

אנחנו ב-"סאייט-נט" מבצעים באמצעות מערכת גוגל אנליטיקס מגוון נרחב של ניתוחים סטטיסטיים, המאפשרים לנו לייעל את מהלכי הקידום המבוצעים דרכנו. כמו כן, השימוש המקצועי במערכת גוגל אנליטיקס מאפשר לנו לשפר באופן מתמיד את עולמות התוכן באתרים המקודמים על ידינו, וכתוצאה מכך, לשמור על רלוונטיות ועניין לאורך זמן.

בעבר הלא רחוק, ניתוח נתונים סטטיסטיים אודות קהל הלקוחות היה שמור אך ורק לחברות ענק שיכלו לאפשר לעצמם לבצע מחקרי שוק כאלה ואחרים. כיום, בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, הנפקת דו"חות סטטיסטיים נעשתה פעולה פשוטה, המתבצעת בקליק אחד בלבד, ולמעשה מאפשרת לכל אחד ואחת מכם לייעל את המטרות השיווקיות שלכם בכל רגע נתון.

גוגל אנליטיקס, נתונים להצלחה!

גוגל אנליטיקס הוא אחד מהכלים הסטטיסטיים בהם אנו עושים שימוש למטרות שיפור הליכי הקידום אתרים אותם אנו מבצעים. באמצעות גוגל אנליטיקס, אנחנו ב-"סאייט-נט" קובעים יעדים, מנתחים הליכי הצלחה של מילות מפתח כאלו ואחרות, מבצעים פילוח קהלי יעד המותאמים אישית לצרכי הקידום, מבצעים פעולות אופטימיזציה באתר ועוד.

כל הכלים הסטטיסטיים של גוגל אנליטיקס, מאפשרים לנו להעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם הליך קידום מקצועי יותר ובעל תוצאות טובות יותר לאורך זמן. מכיוון שאנחנו ב-"סאייט-נט" פועלים במסגרת שירות 360 מעלות לכל צרכי הקידום והפעילות ברשת האינטרנט, השימוש במערכת גוגל אנליטיקס מעניק לנו ראייה מרחבית ומקצועית יותר בנוגע להליכי השיווק והקידום אותם יש ליישם עבור כל לקוח ולקוח, ובכל רגע נתון.

במקביל למערכת גוגל אנליטיקס, אנחנו ב-"סאייט-נט" עושים שימוש מורחב בכלים סטטיסטיים נוספים המוצעים על ידי מנועי החיפוש המובילים האחרים, ועל ידי הרשתות החברתיות, שאף הן מעניקות מגוון פתרונות באמצעות הנפקת דו"חות סטטיסטיים כאלו ואחרים.

זה הזמן להכיר מקרוב את כל הנתונים המובילים להצלחה, זה הזמן לתרגם חשיבה יצירתיות ואפשרויות פילוח לתנועה מוגברת של גולשים, זה הזמן להתקדם ל-"סאייט-נט".