חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

הפקת דוח קידום אתר

הפקת דוחות קידום אתר

כיצד תדעו שפעולות הקידום אכן מובילות אתכם בדרך הנכונה?
כיצד תדעו לתכנן מהלכי שיווק וקידום עתידיים? כיצד תלמדו להכיר בצורה טובה יותר את קהל היעד שלכם? כל הפתרונות בשורות הבאות...

אנחנו ב-"סאייט- נט" מתמחים במגוון נרחב של פתרונות אינטרנט לצרכי בניית אתרים, עיצוב אתרים וקידום אתרים. כחלק אינטגראלי מפעולות הקידום אותן אנו מבצעים עבור לקוחותינו, אנו תמיד מקפידים להיעזר במגוון נרחב של דו"חות ונתונים סטטיסטיים המאפשרים לנו לבחון את תוצאות הקידום ולפעול על פיהן.

הפקת דוחות קידום אתר הינה פעולה זמינה ומיידית, המתאפשרת לביצוע בכל רגע נתון, ולמעשה מאפשרת לנו לבחון ולנתח מגוון נרחב של נתונים סטטיסטיים. הפקת דוחות קידום אתר מבוצעת באמצעות מערכות מתקדמות כגון:

  1. מדד PAGERANK- מאפשר  לכם לזהות את הציון אותו מעניקה גוגל לאתר האינטרנט שלכם על פי מידת החשיבות שלו במנועי החיפוש שלה.
  2. בדיקת מדד   ALEXA –אתר אינטרנט המדרג אתרים שונים על פי כמות הכניסות אליהן.
  3. גוגל אנליטיקס- מערכת גוגל שמטרתה לאפשר לכם לצפות במגוון נתונים סטטיסטיים של גולשים שביקרו באתרכם.
  4.  בדיקת מיקום במנועי החיפוש- כלי מקצועי המאפשר לכם לבחון את מיקום האתר שלכם בדירוג מנועי החיפוש המובילים:גוגל, יאהו, MSN ועוד. וכל זאת על פי מילות חיפוש מוגדרות.  ועוד.

אנחנו ב-"סאייט –נט" יודעים לא רק לבצע את הליך הפקת דוחות קידום אתר, אלא גם (ובעיקר), אנו יודעים לנתח ולהוביל דרכי קידום בהתאם לנתונים הסטטיסטיים העולים מתוך אותן דוחות. השירותים הכוללים שלנו (בניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום אתרים, פיתוח אתרים ועוד), מאפשרים לנו למעשה להכין עבור כל אחד ואחת מכם תכנית אסטרטגית ומקיפה לכל צרכי הקידום האפשריים ברשת האינטרנט.

הפקת דוחות קידום אתר, מהווה רק חלק מתוך מכלול הפעולות אותן אנו מיישמים מדי יום עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו. בין יתר הפעולות תמצאו: מחקר מילות מפתח, ביצוע הליכי אופטימיזציה והתאמת קוד, עדכון עולם התוכן באתרים המוקדמים על ידינו, שימוש יצירתי במנועי החיפוש והרשתות החברתיות לצרכי קידום ועוד.

זה הזמן להוביל גם את האתר שלכם למקום הראוי לו. זה הזמן לקידום מקצועי בשיטת "סאייט-נט".

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי