חדשות

כתיבת תוכן לאתרים במחירים נוחים
מאמרים לקידום אתר במחירים נוחים
קידום ביוטיוב, קידום הסרטונים שלכם ביוטיוב, הגדלת הצפיות וחשיפה גדולה
חשיפה גדולה לעמודים עסקים בפייסבוק על מנת לצבור לייקים.

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

 

מתלבטים האם לבצע פרסום בגוגל באמצעות מודעות  AdWords? מעוניינים לדעת יותר על שיטות הפרסום בגוגל? אתם נמצאים במקום הנכון...

אנחנו ב-"סאייט –נט" מתמחים בביצוע הליכי קידום אתרים בגוגל, אשר בחלקם מבוצעים על ידי פרסום בגוגל בעזרת מודעות  AdWords .אך לפני שנתחיל בסקירת השירותים המיוחדים שלנו בתחום, הרי לכם נתון שאסור לכם להתעלם ממנו:

יותר מ-90% מכלל גולשי האינטרנט נוהגים לבצע פעולות חיפוש באמצעות מנועי החיפוש של ענקית החיפוש-גוגל!

ועם כאלו מספרים אסור לכם לוותר על אופציות פרסום בגוגל!

פרסום בגוגל –כיצד?

פרסום בגוגל מתבצע בעיקר באמצעות יצירת מודעות טקסט, אותן מפנה המפרסם אל קהל הגולשים באופן ממוקד לצרכי החיפוש שלהם. שיטת פרסום זו מכונה בשפה המקצועית AdWords ומטרתה להעניק לכללבעלי העסקים ברחבי העולם (הוירטואלי ומחוצה לו), אמצעי פרסום יעיל וממוקד במנוע החיפוש המוביל ביותר בעולם!

אנחנו ב-"סאייט-נט" מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם מגוון נרחב של פתרונות פרסום בגוגל באמצעות הנפקת קמפיין מודעות AdWords, החל משלבי פתיחת החשבון בשמכם, דרך ניתוח מעמיק של מילות מפתח לצרכי יצירת המודות הטקסטואליות, ועד לקביעת תעריפים בגינם תחויבו עבור כל הקלקה על גבי מודעת ה- AdWords שלכם.

פרסום בגוגל באמצעות ה- AdWords ידוע גם בשמו PPC (PAY PER CLIK), שם המתאר את אופן פעילות החיוב של המערכת. היתרון הבולט של הפרסום בשיטה זו נובע מהעובדה שאתם קובעים את מסגרת הפרסום שלכם.

אנחנו ב-"סאייט-נט" מאפשרים לכם ליהנות מניהול מקצועי ומדויק של הליך פרסום בגוגל באמצעות מודעות ה- ה- AdWords .

ניהול הקמפיין על ידינו מוענק כשירות מקצועי לבעלי אתרים המבצעים דרכנו הליכי קידום ברשת האינטרנט, או לחילופין, כשירות נפרד שנועד בעיקר לבחון את אפקטיביות הקידום לצרכים השיווקיים –מסחריים שלכם.

זכרו- פרסום בגוגל המתבצע באופן מקצועי וממוקד יחשוף אתכם לקהל רלוונטי (איכותי וכמותי כאחד).

זכרו- פרסום בגוגל המיושם על ידי "סאייט-נט" באופן המקצועי ביותר, מוביל ליותר תנועת גולשים (איכותית וכמותית כאחד) לאתר הבית שלכם.

זה הזמן להכיר מקרוב את כל היתרונות המקצועיים הממתינים לכם במסגרת שירותי הקידום השונים של צוות המומחים לקידום מטעם "סאייט-נט".